آندیا گرافیک | صفحه اصلی لایه جامد
6640
rtl,page,page-id-6640,page-template,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
[LayerSliderWP] Slider not found

استفاده شده از متدهای جدید

همیشه سعی کنید از جدید ترین متدها استفاده کنید بسیاری از روشهای قدیمی دیگر مناسب نیست

الیزون با استفاده از تجربه چندین طراح سایت

اگر چه ابتکار و نواوری بهتر است اما استفاده از تجربیات دیگران کار اشتباهی نیست

استفغاده شده از گرافیکهای حرفه ای

عکس هایی برای وب سایت انتخاب می کنید باید دارای کیفیت بالا بوده

استفاده شده از فونتهای مناسب

در یک وب سایت حرفه ای از فونت های تجملی و تزیینی استفاده نمی شود.

a

عدم استفاده از پنجره popup

ر این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

See Parallax

"لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید"

برهان اعزازی , ایجاد پیش نمایش

"تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد"

هادی قربانی , موسس بیگ تم

"الیزون یکی از بهترین قالب های وردپرس سایت تم فارست می باشد یک قالب حرفه ای که توسط تیم بیگ تم فارسی سازی شده و اختصاصی کامل بیگ تم می باشد"

فارسی سازی اختصاصی , بیگ تم با کیفیت