آندیا گرافیک | درباره ما
4193
rtl,page,page-id-4193,page-template,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

درباره ما

d5a3a26a-6663-4239-85b3-70ec4eb12d50

درباره ما

سالیان درازى است که تجربه ایرانى با فناورى روز دنیا در جهت تولید سفارشات چاپ نفیس در هم آمیخته و ایران را به یک ملاك بى همتا در پیشه و هنر چاپ تبدیل نموده ، از این رو بر آن شدیم تا دانش و تجربیات سالیان را با نیازهاى جامعه امروز و توانایى هاى نیروى انسانى کارآمد و با تجربه در اختیار شما گرامیان قرار دهیم و در ارائه تولیدات با کیفیت و خدمات مناسب آسایش و اطمینان خاطرتان را فراهم آوریم.

مجتمع چاپ آندیاگرافیک از سال 1384 با یک دستگاه ماشین چاپ چهار رنگ اسپیدمستر 74 هایدلبرگ و یک دستگاه برش دیجیتال پلار EM92 فعالیت خود را در محل فعلی آغاز نمود. با وجود دشواری های موجود در راه فعالیت های تولیدی و سرمایه بالای مورد نیاز، از ابتدای فعالیت، کیفیت بالای خدمات و جلب اعتماد و رضایت مشتریان سرلوحه کار و اخلاق مثبت کاری میان پرسنل و مدیریت خطی مشی این مجموعه قرار گرفت. در سال 1385 ماشین چاپ دوم این مجموعه، یک دستگاه دو رنگ رولند 200 به سایت چاپخانه اضافه شده و حجم قابل توجهی از خدمات چاپی علی الخصوص چاپ سررسید و اوراق اداری میسر گردید.

واحد چاپ دیجیتال مجتمع چاپ آندیا گرافیک بعنوان مکملى کارآمد براى بخش افست در تولیدات تیراژ پایین و متوسط چاپ ورقى، چاپ عریض و خدمات تکمیلى، تولیدات غرفه سازى و … ایفاى نقش مینماید.
سرعت بالا و کیفیت بى نظیر تجهیزات مدرن در کنار دقت و مهارت نیرو هاى متخصص این بخش را متمایز مى نماید.

3سال برگزیده جشنواره صنعت چاپ ایران در بخش چاپ و دیجیتال و چاپ افست

simorgh